Photoshop Cc

Adobe Photoshop CC’nin Özellikleri Nedir?

Adobe Photoshop CC’nin Özellikleri Nedir?
5 (100%) 1 vote

Bilindiği gibi Adobe, bundan on yıl önce Creative Suite yazılım paketi serisini çıkarmıştı ve günümüze kadar kullanımı devam ediyordu. Ancak bundan sonra Creative Suite, tamamen kalkıyor…

Creative Suite yerine bulut tabanlı üyelik sistemiyle Creative Cloud adı verilen yeni bir sisteme geçiliyor. Creative Cloud sayesinde önemli tüm güncellemeler otomatik olarak kullanıcılara internet üzerinden sunulacak ancak Creative Cloud’un 50 dolar gibi aylık bir ücreti bulunacak.

Adobe’nin son yazılım paketi serisi olan CS6, şuan için satışa devam edecek ancak ilerleyen süreçte CS serisinden desteğini keserek Adobe yalnızca CC sürümlerini devam ettirecek. Photoshop CC, Dreamweaver CC, Illustrator CC, Premiere Pro CC, InDesign CC ve birçok program bu şekilde bulut tabanlı üyelikle sunulacak.

Adobe’nin yeni güncellemelerle ürünlere ne gibi özellikler getirdiğini daha iyi anlayabilmeniz için Adobe CC’nin özelliklerini anlatan bir tanıtım videosunu da sizlerle paylaşalım:

This Post Has One Comment

  1. Adobe Photoshop bilsen farklı bir şeyini istiyorlar ne öğrenirsen öğren hep daha fazlasını istiyorlar ya hangi birini öğreneceğiiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir