Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express ve Windows 8 / RT

Adobe Photoshop Express ve Windows 8 / RT
5 (100%) 1 vote

Grafik ve fotoğraf dünyasının en gelişmiş tasarım programı Adobe Photoshop, CS serisinden sonra CC serisine geçmesiyle birçok yeniliğe gitmiş oldu. Express ismiyle piyasaya sunulan küçük boyuta sahip temel tasarım araçlarını içerisinde barındıran bir uygulamayla iOS ve Android için sunulmuştu.

adobe-photoshop-express1

Şimdiyse Windows’un bazı mobil cihazlarda tercih edilmesiyle birlikte Adobe Photoshop’un Express isimli uygulaması Windows RT için de geliştirildi. Masaüstü ve tablet platformu olan Windows 8 ve RT için de indirilebilir duruma gelen Adobe Photoshop Express’i dilediğiniz her an kullanabiliyorsunuz.

adobe-photoshop-express2

Windows için var olan Microsoft’un resmi uygulama mağazası üzerinden edinebileceğiniz Express uygulamasının en iyi yönüyse pratik olması. Kullanıcılar Express ile dahili kamerayla çekilen bir fotoğrafı ya da dışarıdan aktarılan bir fotoğrafı kolaylıkla işleme alabiliyor.

Başlangıçta ücretsiz sunulan Express uygulamayı dilerseniz 3 dolar gibi düşük bir ücrete tam sürüme yükseltmeniz de mümkün. Photoshop Express’i indirmek için burayı tıklayınız.

Adobe Photoshop Express’in Windows 8 ve Windows RT İçin Kullanım Videosu:

Bir önceki yazımız olan Foto-Manipülasyon: Photoshop ile Avatar Karakterine Dönüşün başlıklı makalemizde Adobe Photoshop, Avatar ve Foto Manipülasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir