Ekonomik Web Sitesi Yazılımı

Ekonomik web sitenizi tasarlarken arama motoru optimizasyonu, mobil uyumlu tasarım ve güncel yazılımlar gibi birçok avantaj sağlıyoruz.

jengal-wordpress-web-site-tasarimi-satin-al-401x401

Ücretsiz Hosting, Domain ve Güncellemeler

Bir yıl boyunca hosting ve domain hizmeti ve yönetimiyle birlikte tüm sistem güncellemelerini ücretsiz sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Tasarımlar

İhtiyacınıza uygun birçok farklı tasarım arasından dilediğinizi siteniz için uyguluyoruz.

SEO ve Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Arama motoru optimizasyonu en iyi şekilde yapılmış ve tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışan bir site tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil cihazlar artık bilgisayarlar kadar yaygın kullanılıyor. Web sitenizin mobil uyumlu olmaması birçok kullanıcıyla etkileşimine engeldir. Bu yüzden tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışan tasarımlar geliştirdik.

Jengal Ekonomik Web Özellikleri

Jengal Ekonomik Web Site sahibi olduğunuzda bir yıllık ücretsiz hosting, domain ve sistem güncellemesi gibi birçok özelliğe daha sahip olacaksınız.

Çeşitli Tasarımlar

Web sitenizi, size uygun birçok tasarım arasından seçebiliyor ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir siteye sahip oluyorsunuz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Tüm tabletlerde ve telefon gibi mobil cihazlarda sorunsuz çalışabilen bir web sitesi tasarımı.

SEO Uyumlu Yazılım

Arama motorlarının belirlediği standartlara sahip Google gibi büyük arama motorlarına uygun şekilde optimize edilmiş bir site yazıyoruz.

Sistem Güncellemeleri

Bir yıl boyunca sisteminizi tüm açıklara karşı koruyor ve geliştirdiğimiz yazılımın tüm güncellemeleri ücretsiz sağlıyoruz.

Ücretsiz Hosting ve Domain

Bir yıl boyunca hosting ve domain hizmeti ve bu hizmetlerin yönetimini ücretsiz sağlıyoruz. Üstelik sınırsız e-posta ve depolama alanıyla!

SEO Uyumlu Kodlamanın Avantajı

Arama motorlarının standartlarına uygun olarak kodlanan siteniz, SEO uyumlu bir şekilde hazırlanır. Bu sayede siteniz kolaylıkla Google aramalarında bulunabilir.

Web Sitesi Yazılımı Hizmetlerimizi Kıyaslayın

Diğer internet sitesi tasarımı ve yazılımı hizmetlerimizi kolayca kıyaslamak için aşağıdaki tabloyu kullanabilirsiniz. Tablodaki isimlere tıklayarak web sitesi hizmetimizle ilgili detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Not: bu tabloya e-ticaret sitesi hizmetlerimiz dahil değildir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.