Ucretsiz Wordpress Temalari

En İyi WordPress Temaları

En İyi WordPress Temaları
5 (100%) 1 vote

Bir site oluşturuyorsanız öncelikle içine yükleyeceğiniz sistemi belirlersiniz. Ardından da siteniz de kullanacağınız temayı. Günümüzde en çok kullanılan sistem olan WordPress, birçok ücretsiz temayı da bünyesinde barındırmaktadır. Bu yazımızda en iyi WordPress temaları hakkında bilgi vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

En İyi WordPress Temaları

  1. Zerif Lite

Tekli sayfa tasarımı ve interaktif tema özelliğiyle dikkat çeken Zerif Lite, sayfa içerisinde kolay erişim seçeneğine de sahiptir. Zerif Lite’ın özelliklerini sayacak olursak; tema ayarlar paneli, responsive tasarım, WooCommerce ekleyebilme olanağı, Paralax tasarım ve kalite kodlama.

  1. Paralax One

Şık ve modern tasarımıyla beğeni toplayan Paralax One tüm zararlı kodlardan arındırılmış olup, yalnızca ön yükleme ile sahip olabileceğiniz en iyi WordPress temaları arasında gösterilmektedir. Paralax One’ın özellikleri; sosyal medya ikonları, çoklu renk seçenekleri, haritalar eklentisi, özel logolar ekleyebilme olanağı, Responsive ve Paralax tasarım.

  1. Oblique

Şık ve basit bir tasarım barındıran Oblique, birçok blog yazarı tarafından kullanılmakta olup, siyah tonların hâkim olduğu bir temadır. Oblique’nin özellikleri; SEO uyumu, sosyal medya ikonları, hazır bileşenler, Responsive tasarım ve Google font desteği.

  1. Llorix One

Llorix One özellikle online sunum yapmak isteyen kullanıcılara özel olarak tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu bir kod yapısına sahip olan tema, birçok farklı renk seçeneği ile kişiselleştirilebilme özelliğine de sahiptir. Llorix One’ın genel özellikleri; Responsive tasarım, dil çeviri seçeneği, sosyal medya ikonları, on-page ve paralax tasarım.

  1. Pixova Lite

Birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bu tema özellikle küçük işletmelere özel tasarlanmıştır. Oldukça temiz ve profesyonel bir wordpress teması olan Pixova Lite kaydırılabilir ve tam geniş tasarımıyla beğenileri üzerine toplamaktadır. Bu temanın genel özelliklerinden bahsedecek olursak; Responsive tasarım, iletişim formu, grafik seçenekleri, SEO uyumu, WooCommerce yükleyebilme imkânı, header resim ekleme, çeviri seçeneği ve Parallax tasarım.

En iyi WordPress temaları konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. SEO ve web yazılım konusundaki yeniliklerden olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz. Ayrıca Web yazılım ve SEO hizmetleri satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Reseller Hosting Nedir? başlıklı makalemizde reseller hosting ve reseller hostingin avantajları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir