Web Sitesi Yazılımı

Web sitesi yazılımı, kurum ve markanın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen kriterlere göre özel olarak sıfırdan yazılan veya hazır şablon üzerinden çalışılan internet sayfası yazılımıdır.

Günümüzde internet sayfaları düşük maliyetli ve hızlı iletişim sağlamasının yanında aynı zamanda kurum veya markanın bilinirliğini arttırmakta oldukça etkin bir yöntem olarak çok geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır.

Birçok kurum ve markanın tanıtımı için kullanılan internet sayfaları ürün, hizmet, iletişim bilgileri ve kurum hakkında hedef kitleye ulaştırılması gereken her türlü bilginin doğrudan hedef kitleye ulaşmasını sağlamakla kalmıyor aynı zamanda gelişen E-ticaret sektörü sayesinde internet üzerinden hizmet ve ürün satışı olanağını da sunuyor.

Kurumsal firmalardan küçük esnaf veya restoranlara kadar birçok işletmenin tanıtımına ve işleyişine büyük katkı sağlayan internet sayfaları günümüz koşullarında bir lüks olmaktan çok bir gerekliliğe dönüşmüş durumdadır.

Web Tasarımı

Bir web sayfasının tasarımı, hedef kitleye kurum veya marka hakkında açık ve net bir imaj sergilemeli ve aynı zamanda görsel olarak daha kullanışlı ve pratik bir görünüm sunarak kullanıcıların beğenisini arttırmayı hedeflemelidir.

Görsel olarak web sayfasını ziyaret edenleri oyalamayan ve kullanıcının aradığını rahatlıkla bulabileceği bir internet sayfası, hedef kitlenin beğenisini daha yüksek tutarak kullanıcıların gereksiz görsel kalabalık içerisinde kaybolmasını önler ve ziyaretçilerin internet sayfasındaki değerli bilgilere sıkılmadan ulaşmasını sağlar.

Bir web sayfası için görsellik ayrıca kurum veya marka için oluşturulan kurumsal kimlikle bütünlük oluşturarak kurum veya markanın daha akılda kalıcı bir tasarıma kavuşmasını sağlamaktır. Akılda kalıcı, sade ve kullanışlı bir tasarıma sahip görsel açıdan uyumlu bir web sayfası, hedef kitlenin kurum veya markaya olan algısını iyi yönde etkileyecek en büyük unsurdur.

Web Sitesi Yazılımı ve Tasarımı Hizmetlerimiz